All Jobs/Careers

Job Information

Cummins Inc. Technik Mechanik pracujący w kopalni podziemnej pod ziemią in Lubin, Poland

Technik Mechanik pracujący w kopalni podziemnej pod ziemią

Description

Cummins zatrudni mechaników do obsługi i naprawy silników diesla w Lubinie (Dolny Śląsk) do pracy w kopalni miedzi.

Oferujemy pomoc w przeprowadzce!

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych,

  • Przeprowadzanie analizy usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,

  • Praca w podziemnych kopalniach rud metali nieżelaznych oraz na powierzchni.

Qualifications

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne

  • Znajomość silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących

  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników wysokoprężnych

  • Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania

  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny: dodatkowe miesięczne wynagrodzenie na start, pomoc w znalezieniu mieszkania na Dolnym Śląsku, pełna pomoc wraz z kosztami przeprowadzki, pomoc w rozliczeniach podatkowych i inne do ustalenia

  • Prywatny pakiet medyczny LuxMed

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie Generali

  • Pracowniczy Program Emerytalny PPE – Esaliens

  • Wakacje pod gruszą

  • Bony żywieniowe

  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Finansujemy naukę języka angielskiego

Job SERVICE

Primary Location Poland-Dolnoslaskie-Legnica-Poland, Lubin, Cummins Distributor

Job Type Shop

Recruitment Job Type Technician

Job Posting Mar 22, 2024, 7:53:35 AM

Unposting Date Ongoing

Organization Distribution Business

Role Category Onsite

Relocation Package Ineligible

Req ID: 240002HD

DirectEmployers